DOMAR/KUĆNI MAJSTOR

Poziv na razgovor za domara - kućnog majstora

(razgovor (intervju) kandidata s povjerenstvom)

Razgovor će se održati u područnoj školi Predavac u utorak, 10. 05. 2022. godine u:

• 10 sati - Dražen Tuđa
  • 11 sati - Dragan Kašnik

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata

ENGLESKI JEZIK

Pozivaju se kandidati na razgovor u područnu školu Predavac, u četvrtak, 21.4.2022. godine.

U 10.00 sati Marijana Sudarević

U 10.15 sati Sandro Toth

Povjerenstvo

PRIRODA

Na raspisani natječaj stigle su četiri prijave. Povjerenstvo je dana 5.4.2022. godine pregledalo  prijave i utvrdilo da kandidati Gloria Ledinski, Sandro Toth i Minela Šporčić ne udovoljavaju uvjetima natječaja, a Paula Markov je poslala zamolbu nakon isteka roka za prijavu na natječaj.

Kako je Minela Šporčić već radila do 60 dana bez natječaja, Povjerenstvo predlaže da ostane na tom mjestu najduže pet mjeseci, odnosno do raspisivanja novog natječaja.

Školski odbor dao je suglasnost ravnateljici, koja je prihvatila prijedlog Povjerenstva.

U Rovišću 5.4.2022.

INFORMATIKA

Na raspisani natječaj stigla je samo jedna prijava. Povjerenstvo je dana 5.4.2022. godine pregledalo prijavu i utvrdilo da kandidatkinja Silvana Ravlić ne udovoljava uvjetima natječaja, ali kako je ista već radila do 60 dana bez natječaja, Povjerenstvo predlaže da ostane na tom mjestu najduže pet mjeseci, odnosno do raspisivanja novog natječaja.

U Rovišću 5.4.2022.

DEFEKTOLOG, SMJER SOCIJALNI PEDAGOG

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata natječaja objavljenog dana 22. ožujka 2022. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole Rovišće, u rubrici pod nazivom  „NATJEČAJI“ za radno mjesto stručni suradnik defektolog, smjer socijalni pedagog, objavljuje

održat će se 8. travnja 2022. godine (petak), s početkom u 12:00 sati,

u Osnovnoj školi Rovišće, PŠ Predavac (Trg hrvatskih Graničara 9, Predavac)

12:00 Glavinić, Marina
12:15 Blagus, Suzana
12:30 Dražić, Lidija

Na raspisani natječaj stiglo je pet prijava. Povjerenstvo je dana 5.4.2022. godine pregledalo  prijave i utvrdilo da svi kandidati ne udovoljavaju uvjetima natječaja (Viktorija Janin), a jedna prijava poslana je izvan roka prijave na natječaj (Antonella Kossi) te zbog navedenih razloga nisu pozvane na razgovor.

Ako kandidat ne pristupi razgovoru s Povjerenstvom u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak razgovora, ne smatra se kandidatom natječaja.

Povjerenstvo na razgovoru  s kandidatom utvrđuje znanja, sposobnosti, interese, motivaciju kandidata za rad u Školi.

Nakon provedenog razgovora (intervjua) Povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidatkinja prema ukupnom broju bodova ostvarenih na testiranju i intervjuu.

Poziv na razgovor  objavljen  je dana 5. travnja 2022. na mrežnoj stranici Osnovne škole Rovišće,  u rubrici pod nazivom  NATJEČAJI podrubrici „POZIV KANDIDATA NA RAZGOVOR“.

U Rovišću 5.4.2022.

HRVATSKI JEZIK

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata natječaja objavljenog dana 2. veljače 2021. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole Rovišće, u rubrici pod nazivom  „NATJEČAJI“ za radno mjesto učitelja hrvatskog jezika, objavljuje

održat će se 12. veljače 2021. godine, s početkom u 11:00 sati,

u Osnovnoj školi Rovišće, u prizemlju zgrade, u prostoru knjižnice.

11:00 Sinjeri, Josip
11:20 Križić, Valentina
11:40 Rožman, Helena
12:00 Debeljak, Jasmina
12:20 Vrhovac, Anita
12:40 Lovrić, Đurđica
13:00 Križ, Iva
13:20 Babić, Ivana
13:40 Topljak, Mirta

Smatra se da je kandidat zadovoljio na razgovoru ako je ostvario najmanje 30 od ukupno 60 mogućih bodova.

Poziv na razgovor  objavljen  je dana 29. listopada 2020. na mrežnoj stranici Osnovne škole Rovišće,  u rubrici pod nazivom  NATJEČAJI podrubrici „POZIV KANDIDATA NA RAZGOVOR I RANG LISTA “.

U Rovišću 10.2.2021.

RAZREDNA NASTAVA

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata natječaja objavljenog dana 19. listopada 2020. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavod za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole Rovišće, u rubrici pod nazivom  „NATJEČAJI“ za radno mjesto učitelja razredne nastave, objavljuje

održat će 3. studenog 2020. godine, s početkom u 10 sati,

u Osnovnoj školi Rovišće, u prizemlju zgrade, u prostoru knjižnice.

Hrženjak, Iva

Milaj, Kristina