INFORMATIKA

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata natječaja objavljenog dana 19. listopada 2020. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavod za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole Rovišće, u rubrici pod nazivom  „NATJEČAJI“ za radno mjesto učitelja informatike, objavljuje

POZIV NA RAZGOVOR

držat će 3. studenog 2020. godine, s početkom u 8:30 sati,

8:15 Kos, Daria
8:30 Ivančević, Sanela
8:45 Chluda, Ivana
9:00 Bobinac, Ines
9:15 Milaj, Kristina
9:30 Hrženjak, Iva

Ako kandidat ne pristupi razgovoru s Povjerenstvom u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak razgovora, ne smatra se kandidatom natječaja.

Povjerenstvo na razgovoru  s kandidatom utvrđuje znanja, sposobnosti, interese, motivaciju kandidata za rad u Školi.

Smatra se da je kandidat zadovoljio na razgovoru ako je ostvario najmanje 30 od ukupno 60 mogućih bodova.

Nakon provedenog razgovora (intervjua) Povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidatkinja prema ukupnom broju bodova ostvarenih na testiranju i intervjuu.

Poziv na razgovor  objavljen  je dana 29. listopada 2020. na mrežnoj stranici Osnovne škole Rovišće,  u rubrici pod nazivom  NATJEČAJI podrubrici „POZIV KANDIDATA NA RAZGOVOR I RANG LISTA “.

PRIRODA, BIOLOGIJA, KEMIJA

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata natječaja objavljenog dana 19. listopada 2020. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavod za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole Rovišće, u rubrici pod nazivom  „NATJEČAJI“ za radno mjesto učitelja biologije i kemije, objavljuje

POZIV NA RAZGOVOR - BIOLOGIJA I KEMIJA

održat će 3. studenog 2020. godine, s početkom u 12 sati,

Marčan, Ivana

Ruklin, Paula

Trgovac, Mirela

Poziv na razgovor  objavljen  je dana 29. listopada 2020. na mrežnoj stranici Osnovne škole Rovišće,  u rubrici pod nazivom  NATJEČAJI podrubrici „POZIV KANDIDATA NA RAZGOVOR I RANG LISTA “.

U Rovišću 29.10.2020.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata natječaja objavljenog dana 19. listopada 2020. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavod za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole Rovišće, u rubrici pod nazivom  „NATJEČAJI“ za radno mjesto učitelja prirode i biologije objavljuje

POZIV NA RAZGOVOR - PRIRODA I BIOLOGIJA

održat će 3. studenog 2020. godine, s početkom u 12:30 sati,