DJELATNICI OSNOVNE ŠKOLE ROVIŠĆE

RAZREDNA NASTAVA:

1. ZDENKA ŠTOGL, UČITELJICA SAVJETNICA RAZREDNE NASTAVE ; VODITELJICA ŽUPANIJSKOG AKTIVA UČITELJA RAZREDNE NASTAVE
  2. MELITA PEK, UČITELJICA SAVJETNICA RAZREDNE NASTAVE
  23. EMA VUJNOVIĆ
  24. MAJA KIŠ

PREDMETNA NASTAVA:

1. SUZANA JURIĆ , UČITELJICA SAVJETNICA ,VODITELJICA ŽUPANIJSKOG AKTIVA UČITELJA HRVATSKOG JEZIKA
  2. ŽANA NOVAKOVIĆ

STRUČNE SURADNICE:

1. SNJEŽANA VRANAR, STRUČNA SURADNICA DEFEKTOLOG - LOGOPED
  2. TEA SIČAJA, STRUČNA SURADNICA PSIHOLOGINJA
  3. SANJA VIDOVIĆ , STRUČNA SURADNICA PEDAGOGINJA ( POLA RADNOG VREMENA )
  4. IVANA VULETIĆ, STRUČNA SURADNICA PEDAGOGINJA ( POLA RADNOG VREMENA )
  5. MIRJANA MILINOVIĆ, STRUČNA SURADNICA KNJIŽNIČARKA, SAVJETNICA,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                RAVNATELJICA  : BLANKA KLEMIĆ

TAJNICA : KATICA HAJTIĆ POLOVIĆ

RAČUNOVOĐA: ANAMARIJA ĆURIĆ

SPREMAČICE, KUHARICE I DOMARI:

1. GINA IVANČEVIĆ
  2. KATICA MEĐAN